ZÁKLADNÍ ŠKOLA HNĚVKOVICE

Kroužky pro školní rok 2024/2025, začínáme od pondělí 30. záři:

Angličtina - pondělí

Zahradník - čtvrtek

Sportovky - pátek
Ostatní kroužky se z důvodu malého zájmu neotevřely, pokud byste měli zájem o otevření nějakého jiného kroužku, ozvěte se!

Září - akce:

V pátek 27. 9. vyrazíme na společný výlet s mateřskou školou do Ekocentra Chaloupky do Horní Krupé na program "Ferda Mravenec". Program bude pro žáky zdarma v rámci zapojení do projektu MAP IV. Vybírat budeme zpětně pouze za dopravu.

Odjezd od mateřské školy v 7:30, žáci, kteří navštěvují ranní družinu, sraz ve družině a v 7:15 nejpozději odchod ze školy.

S sebou: batoh, svačinu, pití (v případě nepříznivého počasí přezůvky).

Program v Horní Krupé od 9:00 na cca 2 hodiny. Část programu bude probíhat na zahradě, je potřeba oblečení na ven, které bude přizpůsobeno počasí.

Návrat je plánován nejpozději v 13:00 hodin k mateřské škole. Oběd v ŠJ.

Ve čtvrtek 17. 9. vyrazíme na Fit fun stezku, odchod v 8 hod. od školy, návrat v 11.30. (Konec vyučování dle rozvrhu)

S sebou: sportovní oblečení, batoh, svačina + pití

V aktualitách naleznete rozvrhy pro školní rok 2024/2025.

Vážení rodiče,
prázdniny jsou pomalu u konce a v pondělí 2. září začíná nový školní rok. Na děti se již moc těšíme a zde je pár informací pro začátek:
Třídní učitelka 1. a 2. ročníku bude Lucie Vosyková a třídní učitelka 3. a 4. ročníku Renáta Šešínová.

K začátku školního roku - první školní den přivítáme s paní starostkou nové prvňáčky a jejich rodiče, vyučování končí po první hodině, tedy v 8.45 hod. V úterý bude výuka do 11.40 hod. Od středy výuka podle rozvrhu.

Sešity dostanou všichni žáci od školy zdarma a pracovní sešity probereme na informativní schůzce, která proběhne ve středu 4. září od 16 hod. ve škole. Schůzku bychom chtěly pojmout neoficiálně a rodinně. Bude připraveno občerstvení. Děti se mohou těšit na stezku s úkoly. Tato schůzka bude dohromady i s mateřskou školou, protože bychom rády tyto části více propojovaly. Na všechny se moc těšíme a přejeme krásný poslední prázdninový víkend. :-)

PhDr. Lucie Vosyková, ředitelka školy

Organizace školního roku 2024/2025:

Podzimní prázdniny: úterý 29. října a středa 30. října

Vánoční prázdniny: od pondělí 23. prosince do pátku 3. ledna, vyučování začne v pondělí 6. ledna 2025

Předávání vysvědčení za I. pololetí: čtvrtek 30. ledna 2025

Pololetní prázdniny: pátek 31. ledna 2025